Letní sezóna 2016

8. 5. 2016 Regionální závod Břidličná - Sprint

Přípravka holky

  1. Lušovská Nela
  2. Krupová Markéta
  3. Hegarová Kristýna

Žákyně A

  1. místo Fojtášková Sára
  2. místo Barošová Agáta

Žákyně B

  1. místo Fiurášková Nela
  2. místo Tesařová Aneta

Žákyně C

  1. místo Žítníková Radka

Žáci C

  1. místo Lušovský Jan

Dorostenci B

  1. místo Richard Žitník
  2. místo Josef Kotrla

Dorostenci A

  1. místo Smékal Ondřej

Juniorky

  1. místo Petřeková Hana

Muži C

  1. místo Radek Žitník

 

14. 5. 2016 Regionální závod Rožnov p. R. - Sprint

Přípravka holky

2. Krupová Markéta

4. Lušovská Nela

6. Hegarová Kristýna

Žákyně A

1. místo Fojtášková Sára

3. místo Barošová Agáta

Žákyně B

5. místo Fiurášková Nela

11. místo Tesařová Aneta

Žákyně C

2. místo Janošková Karin

5. místo Žítníková Radka

Žáci C

2. místo Lušovský Jan

Dorostenci B

  1. místo Richard Žitník
  2. místo Josef Kotrla

Dorostenci A

1. místo Mráz Vojtěch

2. místo Smékal Ondřej

 

29. 5. 2016 Regionální závod Bystřice p. H. - Sprint se skup. startem

Přípravka holky

1. místo Hegarová Kristýna

2. místo Lušovská Nela

3. místo Krupová Markéta

Žákyně A

1. místo Brodová Kateřina

5. místo Barošová Agáta

7. místo Fojtášková Sára

Žákyně B

2. místo Fiurášková Nela

Žákyně C

5. místo Žitníková Radka

17. místo Janošková Karin

Žáci C

5. místo Lušovský Jan

Dorostenci A

3. místo Smékal Ondřej

8. místo Mráz Vojtěch

Dorostenci B

2. místo Žitník Richard

6. místo Kotrla Josef

Junioři

1. místo Bitala Michal

Muži C

1. místo Žitník Radek

 


4. - 5. 6. 2016 1. ČP Letohrad - Sprint & Sprint se štaf. střelbou

Sprint

Žákyně A

11. místo Fojtášková Sára

18. místo Barošová Agáta

Žákyně B

14. místo Fiurášková Nela

Žákyně C

13. místo Janošková Karin

39. místo Žítniková Radka

Žáci C

22. místo Lušovský Jan

Dorostenky A

1. místo Mynářová Natálie Laura

Dorostenci A

38. místo Mráz Vojtěch

Dorostenci B

10. místo Žitník Richard

25. místo Kotrla Josef

Junioři

5. místo Bitala Michal

Muži C

2. místo Žitník Radek

 

Sprint se štaf. střelbou

Žákyně A

8. místo Barošová Agáta

16. místo Fojtášková Sára

Žákyně B

9. místo Fiurášková Nela

Žákyně C

10. místo Janošková Karin

39. místo Žitníková Radka

Žáci C

16. místo Lušovský Jan

Dorostenky A

16. místo Mynářová Natálie Laura

Dorostenci A

23. místo Mráz Vojtěch

Dorostenci B

11. místo Žitník Richard

22. místo Kotrla Josef

Junioři

3. místo Bitala Michal

Muži C

3. místo Žitník Radek

 
19. 6. 2016 Regionální závod Ostrava - Martinov - Sprint se skup. startem

Přípravka holky

1. místo Krupová Markéta

4. místo Hegarová Kristýna

5. místo Lušovská Nela

11. místo Camfrlová Luisa

Žákyně A

2. místo Brodová Kateřina

3. místo Fojtášková Sára

5. místo Barošová Agáta

Žákyně B

2. místo Fiurášková Nela

Žákyně C

1. místo Janošková Karin

Žáci C

2. místo Lušovský Jan


25. - 26. 6. 2016 2. ČP Bystřice p. H. - Závod s hromad. startem & Sprint

Závod s hromadným startem

Žákyně A

4. místo Barošová Agáta

8. místo Fojtášková Sára

20. místo Brodová Kateřina

Žákyně B

15. místo Fiurášková Nela

Žákyně C

11. místo Janošková Karin

23. místo Žitníková Radka

Žáci C

23. místo Lušovský Jan

47. místo Mynář Šimon

Dorostenky A

1. místo Mynářová Natálie Laura

Dorostenci A

10. místo Mráz Vojtěch

13. místo Smékal Ondřej

Dorostenci B

8. místo Žitník Richard

13. místo Kotrla Josef

Junioři

5. místo Bitala Michal

Muži C

3. místo Žitník Radek

 

Sprint

Žačky A

6. místo Brodová Kateřina

8. místo Barošová Agáta

11. místo Fojtášková Sára

Žačky B

16. místo Fiurášková Nela

Žačky C

14. místo Janošková Karin

29. místo Žitníková Radka

Žáci C

30. místo Lušovský Jan

Dorostenky A

1. místo Mynářová Natálie Laura

Dorostenci A

7. místo Smékal Ondřej

19. místo Mráz Vojtěch

Dorostenci B

9. místo Žitník Richard

14. místo Kotrla Josef

Junioři

3. místo Bitala Michal

Muži C

2. místo Žitník Radek

 

13. 8. 2016 Regionální závod Břidličná - Sprint se skup. startem

Přípravka holky

1. místo Hegarová Kristýna

5. místo Camfrlová Luisa

Žákyně A

2. místo Fojtášková Sára

4. místo Brodová Kateřina

Žákyně B

2. místo Fiurášková Nela

Žáci C

4. místo Mynář Šimon

Dorostenci A

1. místo Smékal Ondřej

Dorostenci B

2. místo Žitník Richard

5. místo Kotrla Josef

Junioři

2. místo Bitala Michal

Muži C

2. místo Žitník Radek

 

20. 8. 2016 Regionální závod Rožnov p. R. - Vytrvalostní závod

Přípravka holky

1. místo Lušovská Nela

3. místo Hegarová Kristýna

4. místo Krupová Markéta

7. místo Camfrlová Luisa

Žákyně A

1. místo Brodová Kateřina

2. místo Barošová Agáta

3. místo Fojtášková Sára

Žákyně B

4. místo Fiurášková Nela

Žákyně C

7. místo Žitníková Radka

Žáci C

2. místo Mynář Šimon

5. místo Žvak Daniel


3. - 4. 9. 2016 3. ČP Nové Město n. M. - Vytrvalostní závod & Sprint

Vytrvalostní závod

Žákyně A

3. místo Brodová Kateřina

6. místo Barošová Agáta

7. místo Fojtášková Sára

Žákyně B

25. místo Fiurášková Nela

Žákyně C

22. místo Janošková Karin

37. místo Žitníková Radka

Žáci C

14. místo Lušovský Jan

52. místo Mynář Šimon

Dorostenky A

5. místo Mynářová Natálie Laura

Dorostenci A

6. místo Smékal Ondřej

25. místo Mráz Vojtěch

Dorostenci B

15. místo Žitník Richard

19. místo Kotrla Josef

Junioři

4. místo Bitala Michal

Muži C

2. místo Žitník Radek

Sprint

Žákyně A

4. místo Brodová Kateřina

12. místo Barošová Agáta

16. místo Fojtášková Sára

Žákyně B

17. místo Fiurášková Nela

Žákyně C

33. místo Janošková Karin

43. místo Žitníková Radka

Žáci C

7. místo Lušovský Jan

54. místo Mynář Šimon

Dorostenky A

3. místo Mynářová Natálie Laura

Dorostenci A

19. místo Mráz Vojtěch

20. místo Smékal Ondřej

Dorostenci B

15. místo Žitník Richard

17. místo Kotrla Josef

Junioři

6. místo Bitala Michal

Muži C

4. místo Žitník Radek


17. - 18. 9. 2016 MČR žactva Staré Město p. L. - Sprint & Štafeta & Závod s hromad. startem

Sprint

Žákyně A

4. místo Barošová Agáta

6. místo Fojtášková Sára

9. místo Brodová Kateřina

Žákyně B

20. místo Fiurášková Nela

Žákyně C

38. místo Žitníková Radka

Žáci C

17. místo Lušovský Jan

Štafeta

Žákyně A

3. místo Rožnov p. R. ve složení

  • Barošová Agáte
  • Fojtášková Sára
  • Brodová Kateřina

 

Závod s hromadným startem

Žákyně A

5. místo Brodová Kateřina

6. místo Fojtášková Sára

20. místo Barošová Agáta

Žákyně B

12. místo Fiurášková Nela

Žákyně C

27. místo Žitníková Radka

Žáci C

16. místo Lušovský Jan


1. - 2. 10. 2016 MČR D+D Jablonec n. N. - Sprint & Štafeta & Závod s hromad. startem

Sprint

Dorostenci A

7. místo Smékal Ondřej

21. místo Mráz Vojtěch

Dorostenci B

7. místo Žitník Richard

19. místo Kotrla Josef

Juniorky

5. místo Petřeková Hana

Junioři

4. místo Bitala Michal

Muži C

5. místo Žitník Radek

Štafeta

Dorostenci B

10. místo Rožnov p. R. 2 ve složení

  • Žitník Richard
  • Kotrla Josef

16. místo Rožnov p. R. 1 ve složení

  • Smékal Ondřej
  • Mráz Vojtěch

 

Závod s hromadným startem

Dorostenci A

7. místo Smékal Ondřej

25. místo Mráz Vojtěch

Dorostenci B

12. místo Žitník Richard

20. místo Kotrla Josef

Juniorky

9. místo Petřeková Hana

Junioři

6. místo Bitala Michal

Muži C

4. místo Žitník Radek