Závodníci

_MG_2466

 

 

 

Nela Fiurášková (*2005)

 

Léto 2015

  • 2. místo v závodu ČP (Sprint)
  • 2. místo v závodu ČP (VZ)
  • 2. místo v závodu ČP (RZ se skup. startem)

Léto 2017

  • 1. místo MČR (ZHS)
  • 5. místo MČR (Sprint)
  • 5. místo v závodu ČP (ZHS)
  • 5. místo v závodu ČP (Sprint se skupin. startem)

Ostatní

  • Talent roku 2015 (kat. 1. – 4. třída)

 

_MG_2417

 

 
 

Nela Lušovská (*2007)

 

Léto 2017

  • 1. místo MČR (ZHS)
  • 1. místo MČR (Štafeta)
  • 1. místo v závodu ČR (ZHS)
  • 2. místo v závodu ČP (VZ)
  • 2. místo v závodu ČP (Sprint)
  • 3. místo v závodu ČP (Sprint)
  • 3. místo v závodu ČP (Sprint se štafet. střelbou)
  • 4. místo v závodu ČP (Sprint se skupin. startem)
  • 6. místo MČR (Sprint)

 
 

_MG_2416 (2)

 

 

 

Kristýna Hegarová (*2007)

 

Léto 2017

  • 1. místo MČR (Štafeta)
  • 2. místo MČR (Sprint)
  • 3. místo v závodu ČP (Sprint se skupin. startem)
  • 4. místo v závodu ČP (Sprint se štafet. střelbou)
  • 5. místo v závodu ČP (Sprint)
  • 5. místo v závodu ČR (ZHS)
 

 

_MG_2461

 

 

 

Markéta Krupová (*2007)

 

Léto 2017

  • 1. místo MČR (Štafeta)
  • 4. místo MČR (Sprint)
  • 6. místo v závodu ČP (Sprint)

 

_MG_6467 (3)

 

 

 

Luisa Camfrlová (*2007)

 

Léto 2017

  • 4. místo MČR (Štafeta)
  • 5. místo MČR (ZHS)
  • 5. místo MČR (Sprint)

 

 

_MG_6463 (3)

 

 

 

Kateřina Brodová (*2006)

 

Léto 2016

  • 3. místo v závodu ČP (VZ)
  • 3. místo MČR (Štafeta)
  • 5. místo MČR (ZHS)
  • 4. místo v závodu ČP (Sprint)
  • 6. místo v závodu ČP (Sprint)

 

 

Sara_Fojtaskova

 

 

 

Sára Fojtášková (*2006)

 

Léto 2016

  • 3. místo MČR (Štafeta)
  • 6. místo MČR (Sprint)
  • 6. místo MČR (ZHS)

 

 

Agatka_Barosova

 

 

 

Agáta Barošová (*2006)

 

Léto 2016

  • 3. místo MČR (Štafeta)
  • 4. místo MČR (Sprint)
  • 4. místo v závodu ČP (ZHS)
  • 6. místo v závodu ČP (VZ)

 

 

_MG_3265 (2)

 

 

 

Natálie Laura Mynářová (*2001)
Léto 2014
  • 1. místo v celkovém žebříčku ČP
  • 1. místo MČR (RZ)
  • 1. místo MČR (ZHS)
  • 1. místo v závodu ČP (ZHS)
  • 2x 2. místo v závodu ČP (RZ)

Zima 2015

  • 2. místo v závodu ČP (RZ)
  • 3. místo v závodu ČP (VZ)

Léto 2015

  • 2. místo v celkovém žebříčku ČP
  • 1. místo MČR (RZ)
  • 2. místo MČR (ZHS)
  • 1. místo v závodu ČP (ZHS)
  • 1. místo v závodu ČP (Sprint)
  • 5. místo v závodu ČP (Štafetový závod jednotlivců)

Zima 2016

  • 1. místo v závodu ČP (RZ)
  • 1. místo v závodu ČP (SZ)

Ostatní

  • Medailové umístění v závodech ČP a MČR v klasickém lyžování

 

_MG_2439

 

 

 

Karin Janošková (*2002)
Léto 2014
  • 2. místo v závodu ČP (VZ)

Zima 2015

  • 4. místo v celkovém žebříčku ČP
  • 3. místo MČR (ZHS)
  • 1. místo v závodu ČP (VZ)
  • 3. místo v závodu ČP (ZHS)
  • 5. místo v závodu ČP (Biatloncross)

Léto 2015

  • 4. místo v závodu ČP (VZ)
  • 4. místo v závodu ČP (RZ se skup. startem)
  • 5. místo v závodu ČP (Štafetový závod jednotlivců

Zima 2016

  • 5. místo MČR (ZHS)
  • 5. místo MČR (Štafeta)

Ostatní

  • 5. místo v závodu ČP v klasickém lyžování

 

Lucie_Krupova

 

 

 

Lucie Krupová (*1999)
Zima 2014
  • 1. místo MČR (SZ)
  • 3. místo v závodu ČP (Sprint)
  • 4. místo ZODM (RZ)
  • 4. místo MČR (RZ)

Léto 2014

  • 2x 3. místo v závodu ČP (ZHS)

Ostatní

  • Medailové umístění v závodech ČP a MČR v klasickém lyžování
  • Reprezentantka ČR v cyklistice
  • Sportovkyně města Rožnova p. R. 2014 (kat. do 15 let)

 

_MG_2488

 

 

 

Veronika Hermanová (*2001)

Zima 2016

  • 3. místo MČR (RZ)
  • 5. místo MČR (Štafeta)
 

 

_MG_2432

 

 

 

Jan Lušovský (*2002)
Zima 2014
  • 4. místo v závodu ČP (RZ)

Léto 2014

  • 4. místo v závodu ČP (RZ)
  • 2x 5. místo v závodu ČP (RZ)

Zima 2015

  • 4. místo v závodu ČP (Biatloncross)
  • 4. místo v závodu ČP (ZHS)
  • 4. místo v závodu ČP (VZ)
  • 4. místo v závodu ČP (RZ)

Léto 2015

  • 3. místo v závodu ČP (VZ)
  • 4. místo v závodu ČP (Sprint)
  • 5. místo v závodu ČP (RZ)

Zima 2017

  • 3. místo MČR (Sprint)
  • 4. místo v závodu ČP (Sprint se skupin. startem)
  • 5. místo v závodu ČP (Sprint – Biatloncross)
  • 6. místo v závodu ČP (Sprint)
  •  

 

Vojta_Borak

 

 

 

Vojtěch Borák (*2000)
Zima 2014
  • 4. místo v celkovém žebříčku ČP
  • 4. místo MČR (SZ)
  • 5. místo MČR (RZ)
  • 2. místo v závodu ČP (RZ)

Léto 2014

  • 3. místo v celkovém žebříčku ČP
  • 3. místo MČR (RZ)
  • 3. místo MČR (ZHS)
  • 1. místo v závodu ČP (VZ)
  • 1. místo v závodu ČP (ZHS)
  • 2x 1. místo v závodu ČP (RZ)
  • 2. místo v závodu ČP (ZHS)

Ostatní

  • Sportovec města Rožnova p. R. 2014 (kat. do 15 let)

 

_MG_2718

 

 

 

Michal Bitala (*1995)
Léto 2014
  • 5, místo v celkovém žebříčku ČP
  • 2. místo závodu ČP (ZHS)
  • 2. místo závodu ČP (RZ)
  • 2x 5. místo v závodu ČP (RZ)

Léto 2015

  • 4. místo v celkovém žebříčku ČP
  • 3. místo v závodu ČP (Štafetový závod jednotlivců)
  • 3. místo závodu ČP (ZHS)
  • 4. místo v závodu ČP (RZ se skup. startem)
  • 5. místo závodu ČP (RZ)
  • 5. místo v závodu ČP (Sprint)
  • 5. místo v závodu ČP (VZ)

 

_MG_8633 (2)

 

 

 

Jan Graclík (*1995)
Léto 2015
  • 5. místo v celkovém žebříčku ČP
  • 4. místo MČR (Supersprint)
  • 2. místo v závodu ČP (Štafetový závod jednotlivců)
  • 2. místo v závodu ČP (Sprint)
  • 3. místo v závodu ČP (VZ)
  • 5. místo v závodu ČP (RZ se skup. startem)

 

_MG_3269 (2)

 

 

 

Richard Žitník (*1999)
Léto 2014
  • 2x 3. místo v závodu ČP (RZ)
  • 2x 4. místo v závodu ČP (ZHS)
  • 5. místo v závodu ČP (VZ)

Léto 2015

  • 3. místo v závodu ČP (Štafetový závod jednotlivců)
  • 3. místo v závodu ČP (Sprint)
  • 5. místo v závodu ČP (RZ se skup. startem)

 

_MG_2434

 

 

 

Radek Žitník (*1965)
Léto 2014
  • 1. místo v celkovém žebříčku ČP
  • 2. místo MČR (ZHS)
  • 3. místo MČR (RZ)
  • 2. místo závodu ČP (RZ)
  • 2. místo závodu ČP (ZHS)
  • 3. místo v závodu ČP (ZHS)
  • 4. místo v závodu ČP (VZ)
  • 2x 5. místo v závodu ČP (RZ)

Léto 2015

  • 3. místo v celkovém žebříčku ČP
  • 3. místo MČR (RZ)
  • 3. místo MČR (ZHS)
  • 1. místo v závodu ČP (Sprint)
  • 1. místo v závodu ČP (RZ se skup. startem)
  • 5. místo v závodu ČP (ZHS)

 

 

Další závodníci:

_MG_2422

 

 

 

Radka Žitníková

 

_MG_2446

 

 

 

Nikola Dobešová

 

_MG_2446

 

 

 

Nela Gerlová

 

_MG_2446

 

 

 

Adéla Boháčová

 

 

 

 

Michaela Gocalová

 

_MG_2446

 

 

 

Matouš Pavelka

 

 

 

 

Jakub Jirsák
 

_MG_8630 (2)

 

 

 

Josef Kotrla

 

_MG_3309 (2)

 

 

 

Hana Petřeková

 

_MG_2721

 

 

 

Ondřej Smékal

 

_MG_2454

 

 

 

Šimon Mynář

 

_MG_2425

 

 

 

Vojtěch Mráz

 

_MG_2427

 

 

 

Maxmilián Kavan

 

_MG_2446

 

 

 

Jana Žitníková

 

Monika Blinková

Václav Bitala

 

Nejmladší závodníci:

_MG_6465 (3)

 

 

 

Šimon Pavelka

 

 
_MG_6465 (3)

 

 

 

Natálie Švecová

 

 
_MG_6465 (3)

 

 

 

Karolína Růčková

 

 
_MG_6465 (3)

 

 

 

Ella Mičolová

 

 

 

 

Dominika Vojkůvková

 

 

 

 

Markéta Obůrková

 

 
_MG_6465 (3)

 

 

 

Filip Pop
 

 
_MG_6465 (3)

 

 

 

Ondřej Pop

 

Jan Moural

 

Přípravka:

Karolína Mikesková

Adéla Vytlačilová

Jitka Lindovská

Natálie Žáčková

Hana Žilková

Adam Pobořil

Filip Rušar

Vojtěch Vytlačil

 

 

Vysvětlivky:

MČR – Mistrovství České republiky

ČP – Český pohár

RZ – Rychlostní závod

VZ – Vytrvalostní závod

SZ – Stíhací závod

ZHS – Závod s hromadným startem